فانوس کالا | تنور گازی | سماور زغالی | بخاری گازوئیلی

قوانین سایت

قوانین فروشگاه اینترنتی فانوس کالا برای خرید مشتریان گرامی به صورت آنلاین از سایت مربوطه در ۲۶ بند به صورت زیر بیان می شود. الف.شرایط و ضوابط استفاده از سایت استفاده از فروشگاه اینترنتی فانوس کالا به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
 1. خرید کالا از فروشگاه اینترنتی فانوس کالا بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
 2. خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی fanooskala@gmail.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.
 3. اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شرکت های سازنده اخذ گردیده است. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
 4. کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
 5. فروشگاه اینترنتی فانوس کالا هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
 6. تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی فانوس کالا با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.
 7. سایر سایت ها و لینکهایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به کاربر در فروشگاه لینک شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی فانوس کالا مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
 8. ارتباط فروشگاه اینترنتی فانوس کالا با کاربران از طریق fanoos-kala.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.
 9. فروشگاه اینترنتی فانوس کالا به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
ب.شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی فانوس کالا، سایت fanoos-kala.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
 1. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی فانوس کالا درج نموده است.
 2. فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.
 3. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال است و زمانی این هزینه اضافه می گردد که سفارش به ارزش کمتر از مقدار اعلام شده در سایت باشد.
 4. مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی فانوس کالا درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
 5. در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
 6. خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.
 7. روش های پرداخت به چند صورت می باشد که عبارتند از : پرداخت در محل، پرداخت کارت به کارت و پرداخت آنلاین که تمامی این روش ها به تشریح در سایت رسمی فانوس کالا درج گردیده است.
 8. خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.
ج. شرایط حمل و تحویل کالا مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید. ارسال سفارشات به واسطه شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ، چاپار و تیپاکس انجام می شود. از این پس این سه شرکت را شرکت ارائه دهنده خدمات پستی می نامیم.
 1. حمل کلیه سفارشات توسط شرکت ارائه دهنده خدمات پستی صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی فانوس کالا هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط شرکت ارائه دهنده خدمات پستی ندارد.
 2. برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط شرکت ارائه دهنده خدمات پستی صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایت های مربوطه که متعلق به شرکت ارائه دهنده خدمات پستی است استفاده نمائید .
 3. مدت زمان تحویل محموله ها در تهران ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری و در دیگر شهرستان ها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
 4. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به شرکت ارائه دهنده خدمات پستی به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
 5. ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور شرکت ارائه دهنده خدمات پستی در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی فانوس کالا هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
 6. هزینه حمل برای همه کالا ها رایگان می باشد مگر اینکه مبلغ کالا از مقداری که توسط آگهی در سایت اعلام می شود کمتر باشد، که در این صورت مبلغ پستی طبق تعرفه های اعلام شده از سوی شرکت ارائه دهنده خدمات پستی محاسبه و اعمال می گردد.
د. شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش
 1. در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد
 2. مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده است (در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد) اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از فروشگاه فانوس کالا اقدام نماید.
 3. © مالکیت معنوی محتویات سایت فروشگاه اینترنتی فانوس کالا شامل قانون حق تکثیر شده و منحصرا متعلق به سایت. Fanoos-kala.com می‌باشد.